Proč nakupovat na Stivalli.cz?

 

Kolik důvodů chcete? Můžeme Vám jich dát opravdu hodně. 


  • Každý model vyrábíme jen v jednom páru od každé velikosti, čímž je zaručeno, že na 99,9% nepotkáte někoho, kdo by měl stejné boty jako Vy! 

 

  • Fotky každé nové kolekce obuvi na eshop www.stivalli.cz si fotíme sami v kooperaci s profesionálním fotografem a stylistkou, abyste se mohli podívat z různých úhlů na boty, které se Vám líbí. Jedině tak máte jistotu, že dostanete opravdu to, co jste si objednali!


  • Nejsme jen internetový obchod. Stivalli J&M s.r.o. je rodinná firma provozující také dvě kamenné prodejny - jednu v Brně a druhou ve Znojmě. Můžete nás navštívit, zeptat se na detaily k Vámi vybrané obuvi a vyzkoušet si je tam před samotným nákupem. 

 

  • Pro objednávky z internetového obchodu www.stivalli.cz poskytujeme lhůtu 14 dní na vyzkoušení a případnou výměnu za jinou velikost nebo jiný model. Máte tak jistotu, že dostanete to, co Vám perfektně sedne! 

 

  • Při objednávce nad 3 000 Kč za Vás uhradíme dopravu kurýrem společnosti DPD, který Vám zboží přiveze přesně v době, kdy chcete a pokud Vás nezastihne, zkusí se s Vámi spojit a doručit zboží další den v domluvený čas.

 Maccioni Rennes

  • Internetový obchod jsme se snažili co nejvíce přizpůsobit tak, aby se v něm dobře hledalo. Proto ve všech kategoriích najdete levý sloupec, kde můžete filtrovat podle Vaší velikosti, oblíbené barvy, ceny a dalších parametrů. V detailu každého produktu jsme instalovali spodní lištu, kde najdete doplňky, které se nejvíce hodí k Vámi vybrané obuvi. Není to skvělé?

 

  • Objednávku, kterou vytvoříte na www.stivalli.cz, expedujeme ještě ten stejný nebo následující pracovní den. Snažíme se tím zkrátit Vaše čekání na úžasný balíček, který jste si u nás objednal/a. 

 

  • Náš infomail info@stivalli.cz je Vám k dispozici pro jakékoli dotazy o zboží nebo objednávce. V drtivé většině případů odpovídáme do 12 hodin.

 

Zboží posíláme prostřednictvím služby DPD Private!

- doručení do druhého pracovního dne

- oznámení o doručení zásilky SMS nebo e-mailem den předem

- interaktivní SMS nebo e-mail s 3hodinovým upřesněním času doručení v den doručení

- možnost změnit den doručení odpovědí na SMS nebo e-mail

- večerní doručení v Praze, Brně a Ostravě od 17 do 20 hodin

- v případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace bude také zaslána emailem)

- prostřednictvím www.chcisvujbalik.cz lze potom změnit termín nebo adresu následujícího doručení

- dobírku lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou (toto uveďte pouze v případě, že službu svým zákazníkům nabízíte)

- více na www.dpd.cz a dorucujemeradost.dpd.cz

 

 

 Tak už víte, proč nakoupit na Stivalli.cz? Přejeme Vám příjemné vybírání bot a doplňků na www.stivalli.cz